Audiobooki 2023 - promocja aż 50 procent!

Janecki: Niech PO się cieszy, że to tylko buczenie

opublikowano: 3 sierpnia 2015
Janecki: Niech PO się cieszy, że to tylko buczenie
Fot. PAP/Kamiński

Politycy PO i ich medialne lizusy powinni dziękować Bogu, że spotykają ich tylko gwizdy i buczenie.

Przeciętny Polak widzi w telewizji zadowolonych z siebie, przemądrzałych bubków z PO, korzystających z monopolu na koryto, a jego pouczających, że powinien zasuwać i nie podskakiwać, i szlag go trafia.

Nikt nas nie kocha, nikt nas nie lubi - jęczą i chlipią politycy PO. A dziennikarscy wazeliniarze tej partii nie mogą zrozumieć, jak można nie kochać ich ulubieńców. I wszystkich, którzy odmawiają miłości do partii miłości hurtowo nazywają hejterami. Podobny proces jak obecna jedynie słuszna i nieomylna partia w latach 80. przechodziła PZPR. Towarzysze sekretarze na plenach i biurach politycznych żalili się, że naród z jakiegoś powodu ich nie cierpi, a powinien kochać. Szczególnie mocno odtrącenie narodu i miłosny zawód przeżywają działaczki PO, od Agnieszki Pomaskiej przez Urszulę Augustyn i Iwonę Śledzińską-Katarasińską po Hannę Gronkiewicz-Waltz i Ewę Kopacz. Nie przychodzi im do głowy (albo nie chce przyjść), że to nie w Polakach tkwi przyczyna, tylko w jedynie słusznej partii i jej działaczach (działaczkach).

 

Cały tekst Stanisława Janeckiego na portalu wPolityce.pl 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła