Autorzy 2023 - promocja!

Fundusze Europejskie – to hasło już od ładnych paru lat jest na ustach Polaków. Jednak właśnie teraz nadszedł czas, kiedy dotacje ruszają w lawinowym tempie. Na lata 2014-2020 mamy do wykorzystania 82,5 mld euro. Większość tych pieniędzy trafi na duże inwestycje w drogi, oczyszczalnie, sieci wodno-kanalizacyjne czy odnawialne źródła energii itp. Będą one realizowane przez wyznaczone do tego instytucje, a przeciętny Polak po prostu ucieszy się z ich efektów.

Jednak spora część Funduszy Europejskich trafi również do przedsiębiorców, osób mających problem ze znalezieniem pracy czy też takich, które pasjonują się nowoczesnymi technologiami i swoje innowacyjne pomysły będą chciały przekuć w biznes. To od takich właśnie ludzi zależy, czy unijne środki zostaną dobrze wykorzystane, przełożą się na rozwój polskich firm i całej gospodarki.

Tygodnik „wSieci” chciałby mieć swój niewielki wkład w dobre wykorzystanie pieniędzy, które udostępnia nam Unia, dlatego zaplanowaliśmy cykl artykułów, w których – począwszy od 9 maja – będziemy informować naszych czytelników o rodzajach unijnego wsparcia oraz podpowiadać, jak po nie sięgnąć. A na dowód tego, że jest to możliwe, sami zdobyliśmy unijny grant z Ministerstwa Rozwoju i właśnie dzięki niemu utworzymy tą nową sekcję!

Zapraszamy do lektury!

 
 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła