Audiobooki 2023 - promocja aż 50 procent!

Miszmasz na sobotę

opublikowano: 12 października 2013

Warszawski ratusz sfinansował akcję „Lets talk about sex”, podczas której nastolatki uczyły się jak zakładać prezerwatywy po pijanemu. Gra była przeznaczona dla młodzieży powyżej 15 roku życia. Hannie Gronkiewicz-Waltz pogratulować strzału w dziesiątkę. Zwłaszcza, jeśli się weźmie pod uwagę, że sprzedaż alkoholu poniżej 18 roku życia jest niedozwolona…

*

W Trójmieście odbywa się właśnie Festiwal Tęczowych Rodzin. Do debaty na temat: „Jak żyć? Tęczowe rodziny w Polsce” zaproszono samego Roberta Biedronia. Pytanie tylko co Biedroń wie o rodzinie i wychowaniu? Jest tatą, a może mamą? Bo się gubię w tym nowoczesnym podejściu do rodziny.
*
Ruch Palikota przemianował się na Twój Ruch. Może by tak na fali zmian coś jeszcze zmienić? Na przykład Anna Grodzka mogłaby znów zmienić płeć. Byłaby wtedy pierwszym transseksualnym posłem na świecie, który płeć zmienił aż dwa razy.

*
Do Twojego Ruchu Palikota nie przyłączyła się Wanda Nowicka, która tworzy Równość i Nowoczesność czy nowoczesność w równości, a może równoczesną nierówność. Szkoda sobie pamięć zaśmiecać ostatnimi podrygami lewicowego planktonu. Ale jakby się kanapy na lewicy połączyły w jedną dużą, to mogłoby wyjść coś oryginalnego, np. Twój Nowoczesny Ruch we wspólnym Domu Kalisza.

*

Premier kolejny raz zapowiedział zmiany w rządzie. „Mniej więcej na półmetku tej kadencji, co oznacza listopad, zaproponuję nowe rozwiązania, w tym także zmiany w rządzie.” Wszystkim najlepiej by zrobiła rekonstrukcja całego rządu z premierem na czele, ale jak się nie da, to może chociaż minister Szumilas…
*
Anna Grodzka w rozmowie z Faktem zdradziła jaki powinien być jej wymarzony mężczyzna: „Mam ogromną ochotę na romantyczną randkę (...) Musi być wysoki, postawny, szarmancki, inteligentny... I oczywiście to on musi mnie zaprosić na randkę.” Musi być też nieludzko odważny, bo to wyzwanie iść na randkę z laską, która ma 188 cm wzrostu.

*
Jarosław Gowin z kimś tam się dogadał i coś tam podpisał w sprawie nowej partii. Nie wiem czy ma znaczenie co i z kim, bo i tak będziemy o Gowinie coraz rzadziej słyszeć. Były minister właśnie przechodzi do historii.

Dorota Łosiewicz 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła