Autorzy 2023 - promocja!

Pietrzak: Tusk to polityk pokroju Putina

opublikowano: 24 września 2014
Pietrzak: Tusk to polityk pokroju Putina lupa lupa
Fot. Jan Lorek

„Ekipa PO-PSL ma niszczyć Polskę, w każdej sprawie - również demograficznej”.

Stefczyk.info: Polska emigracja zarobkowa zbliża się do rekordowego poziomu. Z Polski za chlebem w 2013 roku wyjechało aż 2,2 mln polskich obywateli – pisze „Rzeczpospolita”. Dobrze, że jadą, jeśli tu nie mają szans na normalne życie?


Jan Pietrzak: Do młodego człowieka, który w Polsce nie ma szans na normalną pracę, na normalne życie, nie można mieć pretensji. Nie można mieć żalu, że szuka dla siebie wolności i szans na przyszłość. Jednak z punktu widzenia narodu, państwa to jest klęska. Wyjeżdżające miliony młodych Polaków to wielki upust krwi. To jakby wojna przeszła przez kraj, jakby jakiś pomór nas dotknął. Jakby jakaś zaraza tu była. I taką zarazą były rządy Platformy Obywatelskiej, ekipa Tuska. To średniowieczna zaraza, która w Polsce była widoczna przez siedem lat.


Jak ona wpływa na Polskę?

 

Ta ekipa niszczy kraj we wszystkich wymiarach. To jest klęska. Młodzież musi budować nie tylko swoją przyszłość, ale też przyszłość swojego kraju. A jeśli młodzi stąd wyjeżdżają, to nie ma komu tej przyszłości budować.


PO mogła sprzyjać celowo emigracji? Wiele osób mówi, że nastroje społeczne w Polsce były tonowane przez fakt, że młodzi wyjeżdżali...

 

Z całą pewnością to jest świadoma działalność. Przecież wielkie procesy społeczne są przewidywalne. Są fachowcy, którzy analizują te sprawy i prognozują, wysyłając również odpowiednie impulsy. To jest robione świadomie. Ostatnie lata to świadomy proces niszczenia Polski, z pełną premedytacją, inspirowane przez jakieś psychiatryczne grupy, sterujące rządem.


A może to zwykły zbieg okoliczności?

 

Nie widzę żadnego argumentu na rzecz takiej tezy. Tu nic się nie złożyło. Nie jest również przypadkiem, że media w Polsce kłamią. Wszystkie wielkie telewizje służą oszukiwaniu narodu. To też nie przypadek. Nie przypadkowo przecież sprowadza się do Polski tani rosyjski węgiel. Tylko po to, by padły nasze kopalnie. To nie są przypadki. I nie przypadkowo nie można dokończyć gazoportu w Szczecinie.

 
Czytaj oryginalny artykuł na Stefczyk.info


 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła