Autorzy 2023 - promocja!

"Polacy"

opublikowano: 28 października 2013
"Polacy" lupa lupa
Od prawej: Maria Dłużewska, Wiesław Binienda, Konrad Binienda. Fot. Bartek Maj

Do całego nakładu najnowszego wydania „wSieci ” dołączony jest niezwykły film w reżyserii Marii Dłużewskiej zatytułowany „Polacy”.

Film Dłużewskiej to obraz o Polakach, prawdziwych naukowcach, którzy wbrew oficjalnym wersjom w sprawie Katastrofy Smoleńskiej, poszukują prawdy o tym, co stało się 10.04.2010.

- Pomyślałam, że koniecznie trzeba zrobić film o prawdziwych naukowcach, wolnych naukowcach, którzy składali przysięgę, że zawsze będą szukać prawdy i oni to robią po prostu - zaznacza reżyserka, Maria Dłużewska.

Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika „wSieci” podkreśla:  - Ten film ukaże się w tygodniku „wSieci” ponieważ to jest bardzo ważny głos w tej dyskusji, która się toczy.

Premiera kinowa tego niezwykłego filmu zgromadziła m.in. rodziny tragicznie zmarłych, rodziny naukowców oraz niezależne media.

Nowy numer tygodnika „wSieci ” wraz z premierowym wydaniem filmu „Polacy” na DVD, w sprzedaży już od 28 października br. Cena tygodnika z filmem to 5,90 zł.

PARTNERZY WYDANIA: 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła