Autorzy 2023 - promocja!

Strach i fotografia

opublikowano: 4 listopada 2013

- Histeryczne reakcje na okładkowe zdjęcie poprzedniego numeru „wSieci” pokazują, jak wielki jest lęk przed ujawnianiem faktów – pisze  w najnowszym „wSieci” Marek Pyza.

Publicysta rozpoczyna od mocnych słów: „To zdjęcie wywołuje ciarki. U różnych ludzi z różnego powodu”. Przypomina, że Małgorzata Wassermann stwierdziła w rozmowie ze Stefczyk.info: „Jestem zdruzgotana. […] Trudno mi sobie wyobrazić, co mógł powiedzieć Władimir Putin, żeby wywołać taki uśmiech premiera Tuska”. Szefowi rządu też musiał zjeżyć się włos na głowie, w której mnożyły się pytania: skąd to wzięli? Co jeszcze mają? Jak to mogło wypłynąć? Jak zareagować? Jak się tłumaczyć? Co kazać Grasiowi?” - pisze Marek Pyza.

Dziennikarz przypomina: „Zuzanna Kurtyka, wdowa po śp. prezesie IPN, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła na fotografii z okładki „wSieci”: „Dwóch cynicznych graczy politycznych, a dali podejść się jak dzieci. […] To zdjęcie przejdzie do historii. Nie tylko do historii o tym, jak naga prawda o tragedii w Smoleńsku wychodzi na światło dnia, ale także historii psychologii, pokazując, jak wiele może odkryć mowa ciała i spojrzenie w oczy”.

Co ujawnia zdjęcie opublikowane w poprzednim numerze tygodnika „wSieci”?  - pisze Marek Pyza
w najnowszym numerze tygodnika, w sprzedaży od 4 listopada br., także w formie e-wydania na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.

Tygodnik wSieci jest już dostępny w nowych, wygodnych  formatach EPUB, MOBI i PDF, które idealnie dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety i czytniki e-booków. Tylko teraz w Nexto można wypróbować prenumeratę cykliczną tygodnika bez ponoszenia jakichkolwiek opłat przez okres 7 dni. Więcej na  http://blog.nexto.pl/?p=2934 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła