Autorzy 2023 - promocja!

„Upadek mediów to zbrodnia PO-PSL”

opublikowano: 26 października 2015
„Upadek mediów to zbrodnia PO-PSL”

Funkcjonariusze reżimu wiedzą, że dla nich nie ma przyszłości w nowej rzeczywistości”.

- Upadek mediów to najgorsza zbrodnia rządu PO-PSL - mówi portalowi Stefczyk.info Witold Gadowski.

 

W rozmowie tłumaczy, co jego zdaniem powinno się zdarzyć w mediach.

 

 

- Najbardziej skompromitowani funkcjonariusze reżimu, jak Lis, Olejnik, Sobieniowski, czy Sekielski, nie mają wyjścia. Oni już muszą szczekać, jak do tej pory, na rozkaz tych, którzy płacą. Jednak jest bardzo duża grupa drobnych służalców, którzy służyli gdzieś w cieniu, ustawiają się już i przesyłają nowy przekaz: jesteśmy teraz gotowi wam służyć. Oni chcą służyć nowemu panu - mówi Gadowski.

 

Dodał, że „strategia nowej władzy powinna się właśnie skupić na pozbywaniu się takich ludzi”.

 

- Ci ludzie zawsze zdradzą, nie są w stanie wykreować żadnej nowej wartości. Szerzą natomiast demoralizację. Funkcjonariusze reżimu są widoczni, ale oni wiedzą, że dla nich nie ma przyszłości w nowej rzeczywistości. Te podroby, cała masa środkowa, która wyrządziła najwięcej zła w mediach publicznych, uważają, że mogą się ułożyć z nową władzą. Liczę, że im się to nie uda - wskazuje Gadowski.

 

Dodaje, że obecnie mediom „potrzebni są ludzie prawdziwi, którzy chcą służyć prawdzie i odbudować etosu zawodu dziennikarskiego, który nie jest na usługach partii politycznych, który jest niezależny, któremu ludzie wierzą”.

 

 

Cała rozmowa na Stefczyk.info

  

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła