Autorzy 2023 - promocja!

Książka o istocie polskości i naszej tożsamości

opublikowano: 1 marca 2023
Książka o istocie polskości i naszej tożsamości

Zamawiając teraz roczną prenumeratę pakietu: tygodnik SIECI i magazyn wSIECI HISTORII, książkę Jak Kościół Katolicki stworzył Polskę i Polaków” otrzymają Państwo gratis!

Czym jest Polska? Skąd się wzięła? Dlaczego warto być Polakiem? Co tworzy naszą tożsamość? Takie pytania zadaje się dziś rzadko, ale warto poszukać na nie odpowiedzi w historii Polski, warto przyjrzeć się istocie polskości. Publicysta Krystian Kratiuk pokazuje, że polskość to misja, którą można przyjąć albo odrzucić i dowodzi, że  troska o katolickie dziedzictwo w Polsce nie jest tylko kwestią prywatną, ale zbiorową, państwową.

refleksje o polskości | fakty historyczne | 368 str. | piękne ilustracje

Autor stawia pytania co się zowie fundamentalne, a więc zasadnicze. Kto je pomija, jest bezradny. Nie wie, na czym polega patriotyzm, czym są obowiązki narodowe, w jaki sposób można zrealizować dobro wspólne, co wyróżnia i odróżnia Polaków od reszty nacji – pisze w przedmowie Paweł Lisicki.

Wpłat za roczną prenumeratę pakietu: tygodnik SIECI i magazyn wSIECI HISTORII w kwocie 295 zł prosimy dokonywać na konto: 91 1240 5354 1111 0010 7713 6290, Fratria Sp. z o.o., ul. Legionów 126-128, 81-472 Gdynia, w tytule wpłaty wpisując pełne dane adresowe do wysyłki.

Zachęcamy do zamówienia prenumeraty z książką

Regulamin promocji prenumerata z książką 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła